Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
Leveransplats
Del av land (NUTS): Skåne län (SE224)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 3 200 000,00 SEK