250787-2025 - Planering
Sverige – Systemtjänster och tekniska konsulttjänster – Extern remiss/RFI Pega kompetens
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss/RFI Pega kompetens
BeskrivningExtern remiss och Request for information
Intern identifierareAf-2025/0033 2402-1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72262000 Utveckling av programvara, 72263000 Programimplementation