250800-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Serviceavtal Andningskompressorer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelServiceavtal Andningskompressorer
BeskrivningRäddningstjänsten Skåne Nordväst (RSNV), med organisationsnummer 222000-3087, bjuder in intresserade leverantörer till att lämna anbud på upphandling av Serviceavtal Andningskompressorer.
Intern identifierare71/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningServiceavtal Andningskompressorer
Intern identifierareServiceavtal Andningskompressorer