2. Förfarande
Förfarande
Titel: Frivillig förhandsinsyn - Lärplattform
Beskrivning: Sjöbo kommun har, efter genomförande av ett förhandlat förfarande utan föregående annonsering samt denna frivilliga förhandsinsyn, för avsikt att tilldela kontrakt enligt denna annons.
Intern identifierare: 24/11
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 72212300 Programvaruutvecklingstjänster för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000