2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster Torsby kommun 2026
Beskrivning: Revisorerna i Torsby kommun välkomnar er att lämna anbud på revisionstjänster som sakkunnigt biträde till kommunens revisorer för granskning av styrelse och nämnder
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124706:Lot:1