See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och support av datorhallar och reservkraft
Beskrivning: SMHI behöver upphandla service och support av datorhallar och reservkraft. Se dessutom beskrivning i upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: 2025/151/2.3.1
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000