251263-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Lastväxlare med krok och kran
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare med krok och kran
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp en ny lastväxlare krok och kran till TTC, Bäckadalsgymnasiet.
Intern identifierare: 25_25/44
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000