2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skötsel av Miljörum och inre skötsel område F (Sturkö)
Beskrivning: Avtal med en leverantör.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001