251300-2018 - ÄndringSverige-Södertälje: Klottersanering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2017-1226 Klottersanering, klotterskydd och tak/fasadtvätt
Referensnummer: 18/40
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90690000 Klottersanering
II.1.4.
Kort beskrivning
Klottersanering, klotterskydd, tak och fasadtvätt för Telge bolagen i Södertälje kommun samt för Södertälje kommun, Salems kommun och Nykvarns kommun,