2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sitt- och ryggdynor
Beskrivning: Upphandling av sitt- och ryggdynor för Region Halland, Blekinge och Skåne.
Intern identifierare: RS240327
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 33193221 Dynor till rullstolar, 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter