251492-2016 - ResultatSverige-Järfälla: Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städtjänster till för- och grundskolor m.m.
Referensnummer: Kst 2015/450
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av städtjänster till för- och grundskolor, fritidsgårdar- och klubbar, sport-, gymnastik- och idrottshallar, kulturskolans hyrda grundskolelokaler, bibliotek, dagbarnvårdarlokaler, språkcentrum, mötesplatser, kontorslokaler, kultur konsthall + kulturkontor samt äldreboende i Järfälla kommun.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 1
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90900000 Städning och renhållning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandling av städtjänster till för- och grundskolor, fritidsgårdar- och klubbar, sport-, gymnastik- och idrottshallar, kulturskolans hyrda grundskolelokaler, bibliotek, dagbarnvårdarlokaler, språkcentrum, mötesplatser, kontorslokaler, kultur konsthall och kulturkontor samt äldreboende i Järfälla Kommun.
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 2
Del nr: 2
Upphandling av städtjänster till för- och grundskolor, fritidsgårdar- och klubbar, sport-, gymnastik- och idrottshallar, kulturskolans hyrda grundskolelokaler, bibliotek, dagbarnvårdarlokaler, språkcentrum, mötesplatser, kontorslokaler, kultur konsthall och kulturkontor samt äldreboende i Järfälla kommun.
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 3
Del nr: 3
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 4
Del nr: 4
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 5
Del nr: 5
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 6
Del nr: 6
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 7
Del nr: 7
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 8
Del nr: 8
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 9
Del nr: 9
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 10
Del nr: 10
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 11
Del nr: 11
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 12
Del nr: 12
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 13
Del nr: 13
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 14
Del nr: 14
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 15
Del nr: 15
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 16
Del nr: 16
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 17
Del nr: 17
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 18
Del nr: 18
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 19
Del nr: 19
Utvärdering av bilagan Prisformulär – område 20
Del nr: 20