2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård 2024
Beskrivning: Lokalvård till Länsstyrelsens lokaler i Visby på Gotland
Intern identifierare: 113-418-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Lokalvård
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)