251704-2025 - Resultat
Sverige – Administration inom socialtjänsten – Anbudsinbjudan - DIS bemanningstjänster socionomer - två (2) socionomkonsulter till Utredningsenheten barn och unga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnbudsinbjudan - DIS bemanningstjänster socionomer - två (2) socionomkonsulter till Utredningsenheten barn och unga
BeskrivningAnbudsinbjudan i Strängnäs kommuns dynamiska inköpssystem för bemanningstjänster socionomer (SN/2024:194). Med denna anbudsinbjudan söker vi två (2) socionomkonsulter till Utredningsenheten barn och unga.
Intern identifierareSN/2025:294
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenAnbudsinbjudan i dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85321000 Administration inom socialtjänsten
Ytterligare klassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del (1)
BeskrivningUpphandlingsdokument
Intern identifierare1672613
Huvudklassificering (cpv): 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelErbjuden konsult nr 1
BeskrivningSocionomkonsult nr 1 inom barn och ungdom.
Intern identifierare1673767
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelErbjuden konsult nr 2
BeskrivningSocionomkonsult nr 2 inom barn och unga
Intern identifierare1673771