See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fönsterputsning
Beskrivning: Upphandlingen avser fönsterputs i/på de fastigheter i Malmö där Malmö universitet bedriver verksamhet-
Intern identifierare: MAU 2025/2848
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000