See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetssystem
Beskrivning: Fastighetssystem för Region Gotlands kommun.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103252:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Tillkommande moduler.