2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samordnad upphandling 2024
Beskrivning: Vi har det stora nöjet att bjuda in till samordnad upphandling av försäkringslösningar för Kommuner Regioner Kommunala bolag
Intern identifierare: 24/3
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66515000 Skadeförsäkringar
Ytterligare klassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster, 66512100 Olycksfallsförsäkringar, 66516100 Ansvarsförsäkringar för motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000