251841-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Ljudutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elektroakustisk ljudsändare
Referensnummer: 19/45
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32342410 Ljudutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Elektroakustisk ljudsändare till utomhusvarningssystemet M95. Fäste och kablage ska ingå.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
32342400 Ljudanordningar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen