Officiellt namn: Luleå kommun Postadress: Rådstugatan 11 Ort: Luleå Postnummer: SE-972 38 Land: Sverige Att: Juan Juan Lu E-post:juan.juan.lu@lulea.se Telefon: +46 920456106
Ytterligare upplysningar kan erhållas från: ovannämnda adress
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen Brandövningsobjekt.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Varor
Luleå.
Nuts-kodSE332 Norrbottens län