251872-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Malmö: Tryckning och tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Distribution av Trycksak
Referensnummer: 22/00706
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
VA SYD inbjuder härmed intresserade leverantörer att lämna anbud på oadresserad tryckt samhällsinformation till medborgare och verksamheter inom VA SYDs geografiska område.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 79824000 Tryckning och distribution
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen