2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenad, ramavtal VS-arbeten, Stockholm
Beskrivning: Ramavtal VS-arbeten Stockholm
Intern identifierare: 1837/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45453000 Reparation och renovering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000