2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom ekonomi
Beskrivning: Upphandlingen avser Konsulttjänster inom ekonomi.
Intern identifierare: KS 2024-00485
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66600000 Finansförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000