251908-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Biltvätt och liknande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonstvätt SE
Referensnummer: 21/142
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50112300 Biltvätt och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Fordonstvätt i hela Sverige.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen