251936-2022 - ÄndringSverige-Halmstad: Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-konsultmäklare
Referensnummer: LBVAAB 2021/00501
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser beställarens behov av IT-konsultmäklare, enligt krav och kompetenser enligt förfrågningsunderlaget.