252009-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinska hjälpmedel – Överflyttningsplattformar och ledstänger
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖverflyttningsplattformar och ledstänger
BeskrivningÖverflyttningsplattformar och ledstänger
Intern identifierare2026-01478
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196000 Medicinska hjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000