252016-2023 - ResultatSverige-Simrishamn: Städning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal lokalvård
Referensnummer: 21/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Simrishamnsbostäder upphandlar lokalvård. Vidare Information om upphandlingen finner ni under punkten SF.1 Omfattning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen