252102-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trä – Trävaror region Syd, Väst och Öst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTrävaror region Syd, Väst och Öst
BeskrivningSe FFU.
Intern identifierare2024-907
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03410000 Trä
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerella krav
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelByggvaror
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelÖvriga trävaror