Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: jaHögsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 1Den upphandlande myndigheten förbehåller sig rätten att tilldela kontrakt genom att kombinera följande delkontrakt eller grupper av delkontrakt:
Nej
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
ASfaltsbeläggningar
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44113620 Asfalt, 45233223 Nybeläggning av körbana, 45233251 Nybeläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Asfaltsbeläggningar jönköpings kommun.