252235-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Hantverkartjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHantverkartjänster
BeskrivningUpphandling av hantverkartjänster i form av löpande löpande service-, underhålls- och reparationsarbeten samt tillhörande material/produkter.
Intern identifierareSU FV-2751-23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandling av hantverkartjänster i form av löpande service-, underhålls- och reparationsarbeten samt tillhörande material/produkter.
Intern identifierareHantverkartjänster