252427-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reservelektricitetsaggregat – Beredskapselverk Ovanåkers kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBeredskapselverk Ovanåkers kommun
BeskrivningOvanåkers kommun har för avsikt att köpa reservelverk som kan användas för extra beredskap.
Intern identifierare15354
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31682500 Reservelektricitetsaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBeredskapselverk Ovanåkers kommun