2. Förfarande
Förfarande
Titel: Internationella assistanstjänster 2024
Beskrivning: Kammarkollegiet har för avsikt att teckna kontrakt med en leverantör av internationella assistanstjänster Uppdragsgivande avdelning inom myndigheten är försäkringsavdelningen.
Intern identifierare: 2.7.5-2685-2024
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsupphandling.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75252000 Räddningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Internationella assistanstjänster