252462-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Färdtjänst Höganäs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärdtjänst Höganäs kommun
BeskrivningHöganäs kommun, socialförvaltningen, bjuder härmed intresserade anbudsgivare att lämna anbud avseende färdtjänst, riksfärdtjänst inklusive beställningscentral för Höganäs kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109152:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34120000 Motorfordon för transport av tio personer eller fler