Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Låsservice m.m.
Referensnummer: 17/16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kungsbacka kommun inbjuder er härmed att inkomma med anbud som syftar till att teckna avtal om service av kommunens lås, nyckeltillverkning och liknande tjänster.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44520000 Lås, nycklar och gångjärn, 44521100 Lås, 44521110 Dörrlås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen