See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Arbetsmetod för planering och struktur av medarbetares arbete
Beskrivning: Energimyndighetens har ett behov av en hållbar arbetsmetod för planering och struktur av medarbetares arbete i sin vardag. Behovet omfattar en leverantör som kan utbilda Energimyndighetens medarbetare i en användbar och effektiv metod för detta. Sammanfattat: En evidensbaserad utbildning i självledarskap, att skapa struktur och ordning för ett effektivt och hållbart arbetsliv. Vi använder de befintliga IT-lösningar vi redan har.
Intern identifierare: 2025-1445
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98342000 Arbetsmiljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på leverantör
Beskrivning: Enligt angivet i upphandlingsdokumentet
Intern identifierare: 1704752-68540416b074876b00261820
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Resursernas kunskap, kompetens och erfarenhet. Huvudansvarig resurs/konsult tillika ramavtalets kontaktperson. Övriga resurser/konsulter
Intern identifierare: 1704754-68540416b074876b00261823
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Genomförandeplan/beskrivning av anbudsgivarens förslag på efterfrågade tjänste
Intern identifierare: 1704755-68540416b074876b00261824
Huvudklassificering (cpv): 98342000 Arbetsmiljötjänster