Konsulttjänster inom fackområdet Byggnadskonstruktion till Gagnefs kommun, Hedemora kommun, AB Hedemorabostäder, Hedemora kommunfastigheter, Ludvika Kommunfastigheter AB, LudvikaHem AB, Stora Brunnsvik AB och Tryggheten i Ludvika Fastigheter Kommanditbolag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45223200 Konstruktionsarbete, 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen