252725-2023 - ÄndringSverige-Helsingborg: Fastighetsskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fastighetstekniskdrift Helsingborg
Referensnummer: FF 143/2022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98341130 Fastighetsskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Fastighetsteknisk drift.