252726-2023 - PlaneringSverige-Lund: Återvinning av avfall
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Återvinning och återanvändning av IT-produkter
Referensnummer: 23/69
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90514000 Återvinning av avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI (Request for information) inför kommande upphandling där vi ber alla intresserade leverantörer besvara våra frågor.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
90511300 Insamling av avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI inför kommande upphandling