See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Huvudgrossist
Beskrivning: Linköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på upphandlingen av Linköpings kommuns och Region Östergötkands nästa huvudgrossist (livsmedel). Annonsring sker under Q4 2024. En vinnande leverantör kommer attt tilldeleas.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88756:Lot:1