Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inredning tandvårdsklinik
Referensnummer: FTV 1803-0186
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39200000 Inredning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för köp av tillverkning och montering av inredning till tandvårdsklinik.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33192300 Möbler för medicinska ändamål, utom sängar och bord, 39100000 Möbler, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39156000 Salongs- och receptionsmöbler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen