252889-2018 - ÄndringSverige-Göteborg: Bokbussar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bokbussar
Referensnummer: 0622/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144760 Bokbussar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar köp av 2 (två) Bokbussar inklusive optioner. Leverans ska ingå i priset för Bokbussarna.
Detaljerad beskrivning och omfattning framgår av upphandlingsdokumentet.