253041-2026 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Artroskopiska implantat
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelArtroskopiska implantat
BeskrivningUpphandlingen avser Artroskopiska implantat
Intern identifierare2025-O001576
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKravspecifikation Förbrukningsmaterial - Generella krav
Intern identifierare1793886-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelAdministrativa föreskrifter
Intern identifierare1793887-1