2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbil
Beskrivning: Region Uppsala har för avsikt att upphandla Två (2) stycken lastbilar varav en av dem med skåp för 9 pall och den andra för 12 pall till Fastighet och Service (FoS).
Intern identifierare: UPPH2024-00105
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport, 34142100 Lastbilar med hissflak
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000