253090-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Personalförmedling – Executive Search Lunds kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExecutive Search Lunds kommun
BeskrivningUpphandling av avtal för Executive Search.
Intern identifierareKS 2024/0296
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
Ytterligare klassificering (cpv): 79411000 Allmän organisationsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUtvärdering