2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende avverkningsplanering, inventering och skogstaxering Södra Jämtland, Norra Västerbotten, Jokkmokk, Arjeplog
Beskrivning: Jokkmokk, Södra Jämtland, Norra Västerbotten, Arjeplog
Intern identifierare: 5339/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000