253244-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – Beläggningsarbeten, Konsulttjänst för framtagande av UHD m.m.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelBeläggningsarbeten, Konsulttjänst för framtagande av UHD m.m.
BeskrivningUpphandlingen omfattar konsulttjänster och beställarstöd vid beläggningsentreprenader enligt upphadnlingdokumenten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105354:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten