2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförande av drift och underhåll av Elkraft, VA och VVS för Öppningsbara broar i Mellersta regionen
Beskrivning: Infrasystem Öppningsbara broar i Mellersta regionen * Elkraft * VA * VVS
Intern identifierare: KOM-416520
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45221100 Anläggningsarbeten för broar
Ytterligare klassificering (cpv): 39370000 Vattenanläggningar, 42520000 Ventilationsutrustning, 50000000 Reparation och underhåll, 50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Utförande av drift och underhåll av Elkraft, VA och VVS för Öppningsbara broar i Mellersta regionen