Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Betongvaror
Referensnummer: 21/111
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44114200 Betongvaror
II.1.4.
Kort beskrivning
Malmö stad har som ambition att genomföra en upphandling avseende inköp och leverans av betongvaror. I samband med denna upphandling vill vi bjuda in möjliga leverantörer att svara på frågor för att öka vår kännedom om marknaden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Löpande leverans av betongvaror till Serviceförvaltningen, Malmö stad.