253507-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – TI 2025-1024 Kioskvaror
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2025-1024 Kioskvaror
BeskrivningDenna upphandling avser konventionella och ekologiska kioskvaror som till exempel läsk, choklad, snacks och godis.
Intern identifierare25/14
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Beskrivningxxxx
Intern identifierare1655340
Huvudklassificering (cpv): 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
Beskrivningxxx
Intern identifierare1655477
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d, 15800000 Diverse livsmedel