253571-2018 - ÄndringSverige-Tyresö: Transporter (utom avfallstransport)
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Flyttjänster
Referensnummer: 2018/KSUH 0061
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60000000 Transporter (utom avfallstransport)
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för flyttjänster Tyresö kommun och Tyresö Bostäder