25366-2026 - Resultat
Sverige – Lönehantering – Lönesystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönesystem
Beskrivning: Mjölby kommun och Vadstena kommun inbjuder härmed leverantörer att inkomma med ansökan att delta i upphandling av Lönesystem med tillhörande moduler.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110178:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79631000 Personaltjänster och lönehantering