253671-2021 - KonkurrensutsättningSverige-Växjö: Angiografimateriel
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Angiografiprodukter för kärlröntgen
Referensnummer: 21RGK180
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33111710 Angiografimateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av angiografiprodukter
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning, 33123220 Apparatur för kardioangiografi
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen